پنجشنبه , 16 آذر 1402 - 2:03 بعد از ظهر

آزادی ۲۹۷ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در سال۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قزوین ، مدیر ستاد دیه استان از آزادی ۲۹۷ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در سال ۱۴۰۱ خبر داد که رشدی معادل ۲۲ درصد نسبت به سال قبل داشته است.
عبدیان مبلغ کل بدهی زندانیان آزاد شده را بیش از ۱۲۸۰ میلیارد ریال اعلام کرد که ستاد دیه موفق به اخذ گذشت به مبلغ ۳۲۵ میلیارد ریال از شاکیان پرونده ها شده و مبلغ ۷۸۷ میلیارد ریال نیز در محاکم قضایی ثبت اعسار شده است و رقمی بالغ بر ۱۴ میلیارد را نیز خانواده مددجویان پرداخت نموده اند و این ستاد بابت آزادی مددجویان مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال بصورت کمک و ۵۵ میلیارد ریال نیز در قالب وام پرداخت نموده است .
مدیر ستاد دیه استان در تشریح نوع بدهی مددجویان آزاد شده نیز گفت : تعداد ۱۹۷ نفر بدهکاران مالی، ۹۳ نفر عدم پرداخت مهریه و نفقه ،۶ نفر حوادث کارگاهی و قتل غیر عمد ، ۱ نفر حوادث رانندگی بوده اند که شامل ۱۳ نفر زن و ۲۸۴ نفر مرد بوده اند.
مهدی عبدیان از نیکوکاران و خیرین نوع دوست که همواره یاور ستاد دیه استان در انجام امرخداپسندانه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد بوده اند نیز تقدیر و تشکر نمود و اعلام کرد ستاد دیه تنها متولی آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان می باشد و خیرین در صورت تمایل در انجام این امر میتوانند کمکهای خود را بشماره حساب ۰۱۰۵۲۵۸۱۸۹۰۰۰ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۱۰۲۷۱۳ نزد بانک ملی بنام ستاد دیه استان واریز نمایند.

درباره ی adminnet

ورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مطلب پیشنهادی

آزادی یازده زندانی جرائم غیر عمد بمناسبت میلاد امام رضا (ع)

بمناسبت میلاد امام رضا (ع) یازده زندانی جرائم غیرعمد آزاد شدند. به گزارش روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.