شنبه , 13 خرداد 1402 - 5:07 بعد از ظهر

بازدید مدیرعامل ستاد دیه کشور از ستاد دیه استان قزوین

ب مدیرعامل ستاد دیه کشور از ستاد دیه استان قزوی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان قزوین ،علی شمس مدیر عامل ستاد دیه کشور ضمن بازدید از ستاد دیه استان قزوین ، با رئیس کل دادگستری استان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز ، مدیر کل زندانهای استان دیدار کرد.
مدیرعامل ستاد دیه کشور وضعیت استان قزوین را در جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مطلوب دانست و از این استان بعنوان یک استان برتر در آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد یاد کرد .
در این دیدار رییس کل دادگستری استان نیز گفت: کاهش جمعیت کیفری زندانها بعنوان یکی از سیاستهای کلان و راهبردی قوه قضاییه می باشد که اقدامات ستاد دیه در چند سال اخیر ضمن ترویج روحیه گذشت و بخشش ، نقش موثری در کمک به کاهش جمعیت کیفری استانها داشته است .
فرهاد بهرامی مدیر کل زندانهای استان نیز اظهار داشت : با مدد خیرین و نیکوکاران و همچنین مجموعه زندانها در تلاش هستیم تا زندانیان جرائم غیرعمد در کمترین زمان ممکن پس از انجام تحقیقات به آنها کمک و موجبات آزادی آنان از طریق ستاد دیه فراهم گردد.
عبدیان مدیر ستاد دیه استان نیز گفت: از ابتدای تاسیس ستاد دیه در استان قزوین تاکنون بیش از ۴۶۰۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد توسط ستاد دیه از بند رهایی یافته اند که این توفیق جز اعتماد و همیاری عامه مردم استان حاصل نشده است .

درباره ی adminnet

ورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مطلب پیشنهادی

برگزاری پویش : با کریمان کارها دشوار نیست

پویش با کریمان کارها دشوار نیست در قزوین برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.