شنبه , 13 خرداد 1402 - 5:37 بعد از ظهر

رشد ۱۷ درصدی آزادی زندانیان جرایم غیر عمد استان قزوین در نه ماهه اول سالجاری

عبدیان ، مدیر ستاد دیه استان با اعلام آزادی ۲۱۲ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از رشد ۱۷ درصدی آزادی زندانیان در نه ماهه ۱۴۰۱ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان ، مهدی عبدیان مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اعلام کرد: در نه ماهه نخست سال ۱۴۰۱ ، ۲۱۲ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از زندان آزاد شده اند که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته دارای رشدی معادل ۱۷ درصد می باشد .
این مقام مسئول مبلغ کل بدهی زندانیان آزاد شده را ۷۹۴ میلیارد ریال اعلام کرد که این ستاد بابت آزادی آنان مبلغی در حدود ۶۸ میلیارد ریال بصورت بلاعوض و مبلغ ۲۴ میلیارد ریال نیز در قالب تسهیلات به سپرده دادگستری جهت پرداخت به شکات پرونده ها واریز و زمینه آزادی این ۲۱۲ نفر و بازگشت آنها به آغوش گرم خانواده را فراهم نموده است.
وی در تشرح نوع محکومیت زندانیان آزاد شده گفت : ۱۴۱ بدهکاران مالی، ۴۱ نفر عدم پرداخت مهریه، ۲۶ نفر عدم پرداخت نفقه و ۴ نفر نیز ایراد صدمه بدنی غیرعمد بوده اند که ۲۰۱ نفر از آنان مرد و ۱۱ نفر نیز زن می باشند.
مهدی عبدیان از نیکوکاران و خیرین نوع دوست که همواره یاور ستاد دیه استان در انجام امرخداپسندانه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد بوده اند نیز تقدیر و تشکر نمود و اعلام کرد ستاد دیه تنها متولی آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان می باشد و خیرین در صورت تمایل در انجام این امر میتوانند کمکهای خود را بشماره حساب ۰۱۰۵۲۵۸۱۸۹۰۰۰ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۱۰۲۷۱۳ نزد بانک ملی بنام ستاد دیه استان واریز نمایند.

درباره ی adminnet

ورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مطلب پیشنهادی

آزادی یک پدر زندانی با کمک دانش آموزان مدرسه دخترانه همت یاران دو

دانش آموزان مدرسه دخترانه همت یاران دو قزوین با مشارکت خود یک پدر زندانی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.